Pomoc, na którą zawsze możesz liczyć! Zadowolenie - terminowość - atrakcyjne ceny - to nas wyróżnia!
ul.Mirowska 346

Częstochowa

czynne

CAŁODOBOWO

czynne

CAŁODOBOWO

ul.Mirowska 346

Częstochowa

Pytania

Pytanie :

Ostatnio byli u mnie fachowcy w sprawie udrożnienia zatkanego zlewu, pomimo że nie wykonali usługi (zlew był nadal zatkany), kazali zapłacić za usługę. Czy u Państwa trzeba płacić za usługę, której nie wykonacie ?

Odpowiedź :

Nigdy nie pobieramy opłaty za usługi których nie zrobiliśmy, jeśli wyniknie taka sytuacja opłata za dojazd również nie jest pobierana, jednak jeśli kanalizacja nie jest uszkodzona skuteczność wykonywanych przez nas usług wynosi prawie 100% za sprawą profesjonalnego sprzętu oraz doświadczenia.


Pytanie :

Czy usuną Państwo tłuszcz z rur kanalizacyjnych?  Niestety udrożnienie za pomocą sprężyny elektrycznej daję krótkotrwały efekt i problem powraca po tygodniu.

Odpowiedź : 

Naturalnie, jeśli kanalizacja jest zatkana tłuszczem ( głównie w restauracjach ) usługę wykonujemy sprzętem wysokociśnieniowym ( metodą hydrodynamiczną ) lub popularnie zwanym WUKO. Zabudowy ciśnieniowe są zamontowane na autach dostawczych ( niskich ), dzięki czemu możliwość wykonania usługi istnieje również w przypadku parkingów podziemnych lub ciasnych uliczek, bądź wąskich bram.


Pytanie:

Jestem właścicielem lokalu, który jest użytkowany głównie w godzinach nocnych, czy mogę liczyć na Państwa szybką pomoc w późnych godzinach nocnych ?

Odpowiedź :

Swoje usługi wykonujemy całodobowo, po zgłoszeniu w godzinach nocnych przeważnie jesteśmy na miejscu w czasie nieprzekraczającym 30min od zgłoszenia awarii.


Pytanie :

Ile będzie kosztowała usługa przepchania kanalizacji ?

Odpowiedź :

Niestety na to pytanie jest bardzo ciężko odpowiedzieć jednoznacznie. Cena usługi składa się z wielu czynników takie jak rodzaj udrożnienia ( toaleta,zlew,kratka pod wanną,pion itp.), kiedy usługa ma być wykonana (dzień roboczy,święto itp.) Na życzenie klienta dokonujemy bezpłatnej wyceny telefonicznej. Gwarantujemy jednak że ceny oferowane przez nas są bardzo konkurencyjne i w przypadku udrożnienia zaczynają się już od 100zł!