Pomoc, na którą zawsze możesz liczyć! Zadowolenie - terminowość - atrakcyjne ceny - to nas wyróżnia!
ul.Mirowska 346

Częstochowa

czynne

CAŁODOBOWO

czynne

CAŁODOBOWO

ul.Mirowska 346

Częstochowa

Dlaczego my?

Klienci, dla których realizowaliśmy zlecenia, zadowoleni są z wysokiej jakości naszej pracy. Czym różnimy się od konkurencji?

Do usunięcia awarii przyjeżdża jeden samodzielny hydraulik 

Do zgłoszenia przydzielonych jest zawsze min. dwóch hydraulików

Prace prowadzone są sprawniej i szybciej.

Usuwanie awarii tylko za pomocą spirali ręcznej bądź elektrycznej lub agregatu ciśnieniowego napędzanego silnikiem o mocy do 5KM (silnikiem takim jak w glebogryzarce) zamontonowanych w samochodach dostawczych bądź przywożonych w bagażnikach samochodów osobowych

Urządzenia tego typu charakteryzuje bardzo mały przepływ wody do 30l/min ( który jest kluczowy podczas czyszczenia kanalizacji).

Podsumowując inne firmy przyjeżdzają do Państwa z troszkę mocniejszymi myjkami ciśnieniowymi, nazywając je błędnie WUKO.

Awarie gdy tylko to możliwe usuwane są za pomocą pojazdów ciśnieniowych z wydajnymi pompami z przepływem wody do 120l/min oraz ciśnieniem roboczym do 140bar.

Zlewy,umywalki,kratki odpływowe udrażniane są za pomocą spirali elektrycznej o różnych średnicach od 8mm (dla rur Ø32),16mm(dla rur Ø50),22mm(dla rur Ø100).

Prace wykonywane są szybciej i co najważniejsze dokładniej, pozostawiając długotrwały efekt.

 Inne firmy często nie dysponują kamerami do inspekcji kanalizacji, które są niezbędne podczas stwierdzania wad instalacji.

Na wyposażeniu pojazdu zawsze znajduję się kamera do inspekcji kanalizacji, niezbędna podczas stwierdzania uszkodzeń instalacji.

Możliwość diagnozy przyczyn awarii kanalizacji